Byla vydána Joomla! 5

Byla vydána Joomla! 5

Byla vydána nová hlavní verze Joomla! 5 a přináší mnoho nových funkcí, vylepšení zabezpečení a kódu a s těmito vylepšeními i vyšší rychlost. Vše pod kapotou bylo přepracováno, přehodnoceno a refaktorizováno tak, aby využívalo nejnovější serverové jazyky.

Joomla! 4 na obzoru

Joomla! 4 na obzoru

Nově připravovaná verze Joomla 4! bude dlouho podporovanou verzí.

PrestaShop 1.7 co od něho čekat?

PrestaShop 1.7 co od něho čekat?

Nově vypuštěná verze opensource systému PrestaShop 1.7 v sobě nese o proti předchůdci PrestaShop 1.6 velké množství změn. Zkrátka nezůstane stát na kameni kámen.

Protect My Shop - zabezpečení PrestaShop

Protect My Shop - zabezpečení PrestaShop

Do internetového obchodu PrestaShop lze nainstalovat modul třetí strany Protect My Shop, který slouží jako bezpečnostní firewall a poskytuje vám nejlepší ochranu vašeho obchodu proti zlodějům a hackerům.

AdminTools - zabezpečení Joomla!

AdminTools - zabezpečení Joomla!

Do redakčního systému Joomla lze nainstalovat komponentu třetí strany Admin Tools, která slouží jako bezpečnostní webový firewall.

Joomla seriál na CMS systémy

Joomla seriál na CMS systémy

Potřebujete se naučit pracovat s redakčním systémem Joomla? Výbornou příležitost vám přináší portál CMS systémy, který nabízí svým návštěvníkům 31. dílný seriál a provede je Joomlou od základů.

Image
Systémy Joomla! a PrestaShop se zabýváme jíž více jak 10 let a ušli jsem s nimi opravdu dlouhou cestu napříč všemi verzemi jak systémů samotných, tak i jejich rozšířeními. Svěřte svůj web či internetový obchod do našich rukou a my uděláme vše co bude v našich silách k vaší plné spokojenosti.

Služby

Informace

Kontaktujte nás

Panáček Lukáš
Větřkovice 14, 747 43

IČO: 88620956

Nejsem plátce DPH.