Správa webových stránek

aktualizace obsahu, redakčního systému, rozšíření

Aktualizace obsahu

Chcete-li, aby Vaše webové stránky skutečně reprezentovali Vaši firmu při získávání nových i udržování stávajících klientů, je potřeba pravidelně provádět aktualizace obsahu. Udržováním informací na stránkách v aktuálním stavu si získáte důvěru vašich zákazníků, kteří Vás potom raději osloví.

Aktualizace obsahu webových stránek ať už se jedná o změny textů, obrázků, fotografií či výměny souborů budeme provádět na základě Vašich požadavků.

Aktualizace redakčního systému a rozšíření

Pro zajištění bezpečnosti a perfektní funkčnosti webové prezentace je nutné mít redakční systém, který web pohání včetně jeho rozšíření neustálé aktuální.

Provádíme update i upgrade redakčního systému Joomla! včetně jeho rozšíření, jak pravidelně, tak i jednorázově. Pro zajištění maximální bezpečnosti provádíme také implementaci a konfiguraci webového firewallu.

Image
Systémy Joomla! a PrestaShop se zabýváme jíž více jak 10 let a ušli jsem s nimi opravdu dlouhou cestu napříč všemi verzemi jak systémů samotných, tak i jejich rozšířeními. Svěřte svůj web či internetový obchod do našich rukou a my uděláme vše co bude v našich silách k vaší plné spokojenosti.

Služby

Informace

Kontaktujte nás

Panáček Lukáš
Větřkovice 14, 747 43

IČO: 88620956

Nejsem plátce DPH.